LINDOVA

LINDOVA

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na Polskę firmy LINDOVA, szwedzkiego producenta specjalistycznych, pneumatyczno-hydraulicznych narzędzi do obcinania drutów i taśm, wybijania otworów i klinczowania blach. Urządzenia te wraz z osprzętem dodatkowym są wykonane z materiałów najwyższej jakości.

Największą zaletą firmy LINDOVA jest duże doświadczenie w projektowaniu, inżynierii produkcji oraz ergonomii pracy. Wspólnie staramy się sprostać oczekiwaniom klienta, wykazując maksymalną elastyczność w dostosowaniu rozwiązań do jego potrzeb. Pomagamy ulepszać rożne fazy produkcji , proponujemy nietypowe i innowacyjne rozwiązania ułatwiające pracę i utrzymujące koszty na jak najniższym poziomie.

Zapewniamy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, przeglądy i konserwację oraz dostępność części zamiennych.
Szerszy obraz możliwości narzędziowych można zobaczyć w naszym katalogu lub na stronie internetowej www.lindova.se. Jeżeli uznacie Państwo, że tego typu narzędzia miałyby zastosowanie w Waszym procesie produkcyjnym, prosimy o informację co do możliwości naszego przyjazdu i przedstawienia na miejscu pełnej oferty produkcyjnej w zakresie narzędzi standardowych oraz specjalnego zastosowania dopasowanego pod indywidualne zapotrzebowanie klienta.

Zapraszamy do współpracy.


Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij "Zgadzam się", aby niniejsza informacja nie pojawiała się lub kliknij "Polityka prywatnoœci", aby dowiedzieć się więcej. Polityka prywatnoœci Zgadzam się