O firmie

Przedsiębiorstwo Handlu Specjalistycznego i Usług MARKAN Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Handlu Specjalistycznego i Usług Markan sp. z o.o. jest firmą handlowo  usługową istniejącą na rynku od 1994 roku.

Zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym współpracujemy z wieloma czołowymi producentami narzędzi, elektronarzędzi, maszyn i urządzeń. Z nasza ofertą docieramy do wszystkich ważnych gałęzi przemysłu.

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na Polskę, firmy LINDOVA, szwedzkiego producenta specjalistycznych pneumatyczno-hydraulicznych narzędzi do obcinania drutów i taśm, wybijania otworów i klinczowania blach. Reprezentujemy również amerykańską firmę TITAN, wiodącego na świecie producenta hydraulicznych, elektrycznych i pneumatycznych kluczy dynamometrycznych, a także przyrządów do tensioningu, które wraz z nakrętkami hydraulicznymi mogą sprostać sile dokręcania osiągającej moment obrotowy nawet do 75 000 Nm.

W ramach wszechstronnej obsługi zapewniamy naszym odbiorcom serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, legalizację i kalibrację sprzedawanych przez nas maszyn i urządzeń.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych nabywców uruchomiliśmy wypożyczalnię narzędzi, oraz wdrożyliśmy wiele dodatkowych usług, mających służyć jeszcze większej satysfakcji klienta

Nasza oferta zawiera bardzo szeroki zakres profesjonalnego wyposażenia dla przemysłu, od prostych  narzędzi do skomplikowanych technologicznie urządzeń. Wymaga to od nas kompleksowej obsługi klienta zarówno w dziedzinie sprzedaży, serwisu, usług, jak i doradztwa technicznego, pomagającego w doborze odpowiedniego sprzętu.

Mając nadzieję, że prezentowana przez nas oferta spotka się z Państwa oczekiwaniem i zainteresowaniem, zapraszamy do współpracy.

Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij "Zgadzam się", aby niniejsza informacja nie pojawiała się lub kliknij "Polityka prywatnoœci", aby dowiedzieć się więcej. Polityka prywatnoœci Zgadzam się