TITAN - hydrauliczne klucze dynamometryczne

TITAN - hydrauliczne klucze dynamometryczne

Firma TITAN TECHNOLOGIES INTERNATIONAL jest wiodącym na świecie producentem hydraulicznych kluczy dynamometrycznych. Jako TITAN POLSKA pragniemy zainteresować Państwa bogatą ofertą naszych produktów. Bardzo dobra jakość i wysoka trwałość tych renomowanych narzędzi sprawia, że są one z powodzeniem stosowane w przemyśle  wydobywczym, rafineryjnym, chemicznym, ciężkim, odlewniczym, stoczniowym, a także energetycznym, w ramach którego coraz większą popularnością cieszą się elektrownie wiatrowe.

Oferta naszej firmy wzbogacona o klucze pneumatyczne, elektryczne oraz przyrządy do TENSIONINGU i nakrętki hydrauliczne dedykowana jest do dużych aplikacji  gdzie istnieje zapotrzebowanie na użycie siły o momencie obrotowym nawet do 75 000 Nm.

Proponujemy także serwis, sprzedaż części zamiennych i akcesoriów w postaci nasadek, redukcji, drążków reakcyjnych i elementów wspomagających pracę naszych narzędzi z możliwością  wykonania specjalnego oprzyrządowania pod indywidualne potrzeby klienta.

Równie ważnym elementem naszej działalności jest wypożyczalnia narzędzi i urządzeń. Ułatwia ona naszym klientom korzystanie z szerokiej oferty firmy TITAN POLSKA w trybie doraźnym bądź przez krótki okres czasu, minimalizując jednocześnie koszty związane z jednorazowym montażem lub krótkotrwałym remontem. Posiadane  na stanie wypożyczalni narzędzia dają nam także możliwość przeprowadzania testów i prezentacji u klienta, jak również udostępnienia ich na czas przeglądu, serwisu  lub kalibracji.

Mając nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem i oczekiwaniem zapraszamy do współpracy.

Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij "Zgadzam się", aby niniejsza informacja nie pojawiała się lub kliknij "Polityka prywatnoœci", aby dowiedzieć się więcej. Polityka prywatnoœci Zgadzam się