Wypożyczalnia i montaż

Równie ważnym elementem naszej działalności jest wypożyczalnia narzędzi i urządzeń, najczęściej o dużej wartości, których zakup nie znajduje ekonomicznego uzasadnienia.

Pozwala to naszym klientom korzystać z szerokiej oferty naszej firmy w trybie doraźnym, związanym z jednorazowym montażem lub krótkotrwałym remontem.

Wynajmujemy między innymi profesjonalne hydrauliczne klucze dynamometryczne TITAN, wiertnice, młoty udarowe, agregaty prądotwórcze, czy myjki ciśnieniowe.

Posiadane  na stanie wypożyczalni narzędzia dają nam także możliwość przeprowadzania testów i prezentacji u klienta, jak również udostępnienia ich na czas przeglądu , serwisu  lub kalibracji.

Możemy również zaproponować usługę kompleksowego montażu, obejmującą wypożyczenie sprzętu wraz z profesjonalną i przeszkoloną obsługą. Zaletą tego rozwiązania jest zminimalizowanie odpowiedzialności za powierzony sprzęt oraz pełna gwarancja wykonanego zadania

Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij "Zgadzam się", aby niniejsza informacja nie pojawiała się lub kliknij "Polityka prywatnoœci", aby dowiedzieć się więcej. Polityka prywatnoœci Zgadzam się